Uue põlvkonna korpused OEZ Distri RZA

OEZ-Distri-RZA

Unikaalsed omadused

Uued RZA korpused asendavad täielikult algseid RZA tooteid, kuid lisaks suurendavad need tänu oma omadustele ja täiesti uutele struktuurielementidele jaotuskilpide paigaldusmugavust.

Piisavalt ruumi elektrijuhtidele

RZA korpuste sarjas on 4 suurust: ühe-, kahe-, kolme- ja neljarealine. Igale reale on võimalik paigaldada üksteise kõrvale kuni 14 moodulit. Suurim suurus ehk 4-realine versioon võimaldab paigaldada kuni 56 moodulit ning isegi siis, kui see on moodulseadmetega täielikult täidetud, on piisavalt ruumi sisend- ja väljundjuhtidele.

Mugav juhistikusüsteem

Korpuse seest leiavad jaotuskilpide tootjad mugava koha PE- ja N-juhtide juhtmestiku ühendamiseks klemmiplokkidega, isegi juhul, kui moodulseadmete ülemiste klemmide puhul on kasutatud ühenduslatti.

Elektrijuhi paiknemine aluse kõrguse ulatuses jätab piisavalt ruumi korpuse külgedel, mis on varustatud kinnitustega.
Vahekaugust ridade vahel on suurendatud 10 mm võrra ehk 135 mm-ni, mistõttu on elektrijuhte lihtsam moodulseadmete klemmidega ühendada.

Elegantne disain

Algse RZA esipaneeli disain, mis oli klientide seas populaarne, on alles ka uute korpuste puhul. Lehtraam ja uks ulatuvad seinast välja ainult 7 mm ulatuses ning on üleni tasapinnalised. Sulgemissüsteem on süvispaigaldatav ning kaetud hoovaga, mida saab kasutada ukse lukust lahti tegemisel ning käepidemena ukse avamisel.

Selle hoova alla saab paigaldada ka luku (tarvikud).

Lisavarustus

RZA korpused on juba oma põhikomplektis täielikult varustatud tarvikutega moodulseadmete paigaldamiseks. Korpused koosnevad mitmest osast, mida saab kerge vaevaga üksteisest eraldada. Näiteks saab jaotuskiplide tootja eraldada aluse ning selle sisseehitamiseks vajalikku kohta edastada. Teisi osi saab hoida paberkarbis ning nii jäävad need puhtaks.

RZA põhikomplektis on korpuse elemendid, sealhulgas alus, eemaldatav raam koos U-liinidega, esipaneel, raam koos uksega, ning lisaks ka peamised PE- ja N-klemmiplokid, täiendav klemmiplokk N-juhtide ühendamiseks pärast rikkevoolu kaitselülitit ning pimeplaadid. Peale selle on komplektis ka paigaldusankrud seintele paigaldamiseks, kaks vesiloodi (esi- ja tagaosa) aluse kergemaks paigaldamiseks seina külge ning tugevdus, mis aitab vältida aluse paindumist selle fikseerimisel montaaživahu abil.

Kerge paigaldada

Nii nagu põhivarustusest nähtub, tagavad RZA korpused ja paigaldusprotsess mugavuse:

  • tagumine vesilood on abiks niši joonistamisel seinale;
  • eesmine vesilood ja paigaldusankrud tagavad aluse kinnitamise nišis;
  • tugevdus takistab aluse külgede kokkutõmbumist selle nišis montaaživahuga tihendamisel ning samuti kaitseb seda ehitustolmu eest;
  • RZA saab paigaldada kipsplaatidest seinte külge, kasutades lihtsaid õõnsatele seintele mõeldud paigaldusankruid.

Eemaldatav ja isekandev U-liinidega raam on projekteeritud nii, et seda saab paigaldada alusele kahel viisil:

  • kompaktse raamina koos Minia moodulseadmete ning omavahel ühendatud eraldi ridadega;
  • eri U-liine saab raami küljest eemaldada ja eraldi paigaldada.