Õhkkaitselülitid OEZ ARION

OEZ-Arion-Air

Arioni õhkkaitselülitid on ettevõtte OEZ tooteportfelli kuulunud alates aastast 2000. Need on mantlipärijateks AR-i ja ARV õhkkaitselülititele, mida meie ettevõte on tootnud enam kui 30 aastat. Alates 2010. aastast toodetakse Arioni kaitselüliteid Letohradi tehases.

Kaitselüliteid valmistatakse 3- või 4-pooluselise versioonina, mille vooluvahemik on kuni 6300 A. Lähtuvalt vooluvahemikust jagunevad need suuruse alusel kolmeks: väikseima suuruse I vooluvahemik on kuni 2000 A, keskmisel suurusel II kuni 4000 A ning suurimal suurusel III kuni 6300 A. Kõik suurused on saadaval nii fikseeritud kui ka väljatõmmatava disainilahendusega. Kaitselüliteid saab kasutada ahelates lühisvooluga kuni 150 kA ning teatud tingimustel saab neid kasutada kuni 1150 V AC juures.

Liigvooluvabastite omadused teevad need sobivaks mitmeteks rakendusteks. Võimalik on valida 5 tüüpi liigvooluvabastite seast, mis erinevad oma kasutuse poolest – lihtsaimatest rakendustest (nt liinide või mootorite kaitse) väga selektiivse kaitsega keerukate rakendusteni. Kõrgeima tasemega liigpingevabastil on integreeritud kuvar, mis näitab kaitselüliti seadistust ning ahela olekut. Kõigi liigipingevabastite puhul on võimalik nimivoolu reguleerida 0-st kuni 60%-ni.

Eeliseks on Arioni kaitselülitite pikk kasutusiga. Sõltuvalt versioonist on kaitselülitid välja töötatud selliselt, et need taluvad maksimaalse koormuse juures kuni 22 000 tsüklit.
Samuti on eeliseks lai valik tarvikuid. Võimalik on kasutada abivabasteid eraldi väljalülituseks, sisselülitusvabastit kaugsisselülituseks, mootoriajamit automaatseks laadimiseks, kuni kolme kaitselüliti mehaanilist blokeeringut, juhtimist andmeside teel ja muud.

Arioni kaitselülitid registreerivad erinevaid näite, sealhulgas voolu, pinget, võimsust, energiat, võimsustegurit, sagedust või teostavad harmoonikute analüüsi. Neid näite kuvatakse otse liigvooluvabasti kuvaril või saadetakse andmeside abil kontrollisüsteemi.

Arioni kaitselüliteid tehakse ainult eritellimuste alusel. Tänu paindlikule tootmisprotsessile Letohradi tehases suudame sellest hoolimata tarnida tooteid klientideni väga lühikese ajaga. Kvaliteet, hind ja kiirus on põhilised tegurid, mida klient tellimuse esitamisel hindab. Eesmärgiks on, et tooted toimiksid kliendi juures just selliselt, nagu eritellimuses ette nähti, kiirel ja rikkevabal viisil.

Letohradi tooted täidavad oma kaitsefunktsioone Filipiinidel, Singapuris, Tais, Omaanis, Araabia Ühendemiraatides, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Brasiilias, Tšiilis, Peruus, Mehhikos, Ameeria Ühendriikides, Venemaal ja kümnetes teistes maailma riikides, sealhulgas kogu Euroopas.

Hästi koostatud kataloog, üksikasjalikud kasutusjuhised ja konfiguraator, mis aitab kaitselüliteid konfigureerida ja hinnastada ‒ kõik see on olemas.